Ochrana osobních údajů

I.

Při nákupu v našem e-shopu je nezbytné vyplnit pro komunikaci s Vámi řadu identifikačních osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, sídlo firmy, identifikační číslo, daňové identifikační číslo, adresa elektronické pošty, telefonní číslo.

Při nákupu v našem internetovém obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů pro účely realizace Vašeho nákupu v internetovém obchodu, pro účely vedení Vašeho uživatelského účtu a pro účely zasílání informací a obchodních sdělení.  Přijímání těchto informací a nakládání s nimi je regulováno zákonem o ochraně osobních údajů a též popsáno v našich obchodních podmínkách.

II.

V rámci co nejlepšího servisu pro naše klienty je e-shop Technicke-lepeni.cz zapojen do programu Ověřeno Zákazníky.  Program je realizován provozovatelem portálu Heureka.cz.  Díky tomuto programu máme k dispozici nezávislou zpětnou vazbu od našich zákazníků. Máme přehled o všech fázích nákupního procesu, zda proběhl v pořádku, a to včetně dopravy a předání zboží. Za tímto účelem je zaslán zákazníkovi dotazník provozovatelem portálu Heureka.cz, který je oprávněn předanou e-mailovou adresu použít výhradně za účelem vygenerování a zaslání dotazníku spokojenosti. Provozovateli portálu Heureka.cz zasíláme e-mailovou adresu a číslo uskutečněné objednávky.

Provozovatel portálu Heureka.cz je vůči naší společnosti v postavení zpracovatele osobních údajů ve smyslu § 6 zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Zasílání e-mailových adres se týká všech zákazníků, kteří nevyjádřili svůj nesouhlas se zasíláním obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 3 zák. č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti, a je prováděno po každém nákupu na internetovém obchodu.