Novinky

V březnu 2020 jsme s úspěchem absolvovali recertifikační audit integrovaného systému řízení kvality a environmentu dle norem ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.
Podrobnosti
Vážení zákazníci, jsme rádi, že i přes turbulentní dění v Evropě a České republice Vás můžeme ujistit, že firma Auratech CZ s.r.o. funguje na 100 %.
Podrobnosti
Společnost Auratech CZ s.r.o. Vám přeje spokojené prožití vánočních svátků, mnoho zdraví a štěstí v nadcházejícím roce jak u Vás v rodině, tak i na pracovišti.
Podrobnosti
Novinkou letošního podzimu je nový, upravený katalog lepidel značky Auratech, který jsme měli tu čest představit již na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.
Podrobnosti
Všem zákazníkům, obchodní partnerům a přátelům děkujeme za návštěvu naší expozice na Mezinárodním strojírenském veletrhu MSV 2019 v Brně.
Podrobnosti
Přijďte nás navštívit na Mezinárodní veletrh v Brně. Naši expozici naleznete ve stánku č. 6 pavilonu G1.
Podrobnosti
Do nabídky našich produktů jsme jako novinku zařadili Sprej na klínové řemeny. Je to technický sprej pro zvýšení přilnavosti všech druhu hnacích řemenů.
Podrobnosti
Nově si u nás můžete zakoupit Suché mýdlo, čistící pěnu na ruce v objemu 125 ml.
Podrobnosti
Veselé Vánoce - 10. prosince 2018
Radost ze života, pevné zdraví, mnoho pracovních i osobních úspěchů v roce 2019 všem svým obchodním partnerům, přátelům a známým přeje AURATECH CZ s.r.o.
Podrobnosti
Rádi bychom poděkovali našim obchodním partnerům, potenciálním zákazníkům a všem ostatním za návštěvu našeho stánku na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.
Podrobnosti