Novinky

Novinkou letošního podzimu je nový, upravený katalog lepidel značky Auratech, který jsme měli tu čest představit již na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.
Podrobnosti
Všem zákazníkům, obchodní partnerům a přátelům děkujeme za návštěvu naší expozice na Mezinárodním strojírenském veletrhu MSV 2019 v Brně.
Podrobnosti
Přijďte nás navštívit na Mezinárodní veletrh v Brně. Naši expozici naleznete ve stánku č. 6 pavilonu G1.
Podrobnosti
Do nabídky našich produktů jsme jako novinku zařadili Sprej na klínové řemeny. Je to technický sprej pro zvýšení přilnavosti všech druhu hnacích řemenů.
Podrobnosti
Nově si u nás můžete zakoupit Suché mýdlo, čistící pěnu na ruce v objemu 125 ml.
Podrobnosti
Veselé Vánoce - 10. prosince 2018
Radost ze života, pevné zdraví, mnoho pracovních i osobních úspěchů v roce 2019 všem svým obchodním partnerům, přátelům a známým přeje AURATECH CZ s.r.o.
Podrobnosti
Rádi bychom poděkovali našim obchodním partnerům, potenciálním zákazníkům a všem ostatním za návštěvu našeho stánku na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.
Podrobnosti
MSV 2018 - 28. července 2018
Firma Auratech CZ s.r.o. si Vás dovoluje srdečně pozvat k návštěvě své expozice v pavilonu G1, ve stánku č.002 na Mezinárodním strojírenském veletrhu ve dnech 1.10. – 5.10. 2018 v areálu BVV Brno.
Podrobnosti
Nyní nově v nabídce vysokopevnostní, rychle tvrdnoucí konstrukční lepidla AR 94415, AR 94420 a AR 94430 s dobrou přilnavostí na různé druhy materiálů. K zakoupení výhodně v našem e-shopu.
Podrobnosti
Vteřinové lepidlo AR 922 s potlačeným zápachem je doporučeno pro aplikace, u nichž lepidlo nesmí zanechat žádné viditelné stopy. Pro přesné dávkování vhodné použit dávkovací špičky. Dávkovací špičky naleznete v kategorii Příslušenství pro CA lepidla.
Podrobnosti